top of page

Akne ārstēšana

Pinnes rodas pēkšņi un var viegli sabojāt ne tikai ārējo izskatu, bet arī garastāvokli. Google meklējot “aknes ārstēšana”, jūs atradīsiet daudzas mājās gatavotu masku un “boltušku” receptes, taču tās bieži vien ir pilnīgi neefektīvas. Tas ir tāpēc, ka akne nav tikai ādas kosmētisks defekts, bet gan marķieris, kas norāda uz darbības traucējumiem organismā.

 

Pinnes rodas tauku dziedzeru iekaisuma rezultātā. Dziedzera kanāls ir aizsērējis un veidojas komedons (pūtīte). Acne vulgaris bieži pavada pusaudžus pubertātes laikā no 10 līdz 20 gadiem. Pinnes pusaudzim bieži rodas jau pubertātes sākumā, kad notiek aktīvs tauku dziedzeru darbs. Tā kā poru daudzums lielāks ir uz sejas, muguras un krūškurvja ādas, šīs vietas visbiežāk ietekmē izsitumi.

 

Galvenie izsitumu rašanas cēloņi ir:

 • stress;

 • hormonālā līmeņa izmaiņas grūtniecības, perorālo kontracepcijas līdzekļu lietošanas rezultātā, pirmsmenstruālā periodā;

 • bojājumi, ādas kairinājums;

 • nepareizi izvēlēti ādas kopšanas līdzekļi;

 • kuņģa-zarnu trakta problēmas;

 • nepietiekams uzturs;

 • medikamentu lietošana;

 • endokrīnās sistēmas slimības;

 • pastiprināta svīšana;

 •  ģenētiskā predispozīcija.

 

Lai noteiktu akne rašanas cēloņus, jums pirmkārt jāveic pilnīga veselības pārbaude. Ar šo problēmu jums jāsazinās ar dermatologu. Tas ir tas, kurš izrakstīs nepieciešamas analīzes un noteiks pie kādiem speciālistiem jāsaņem konsultācijas:

 • noteikta veida hormonu pārbaude;

 • glikozes tolerances pārbaude;

 • saistīto speciālistu konsultācijas, lai izslēgtu ginekoloģiskas, endokrīnās un gremošanas trakta slimības, kas var izraisīt izsitumus.

 

Piņņu ārstēšanai jāpieiet sistemātiski. Izsitumu maskēšana ir ne tikai neefektīva, bet arī kaitīga: tādā veidā jūs varat pasliktināt ādas stāvokli.

 

Lai arī cik pārliecinoša izskatās reklāma, diemžēl nav viena maģiska līdzekļa pret pinnēm, kas derētu ikvienam un palīdzētu tikt galā ar šo problēmu reizi par visām reizēm. Tikai ārsts varēs noteikt akne cēloņus un noteikt ārstēšanas shēmu.

 

Ar ko varēs palīdzēt kosmetologs?

Vieglā slimības stadija parasti tiek ārstēta ar ārējiem līdzekļiem, kuru uzdevums ir novērst aktīva iekaisuma procesa attīstību un baktēriju vairošanos. Pēc diagnozes noteikšanas ārsts Jums ieteiks ārstniecības līdzekļus, bet kosmetologs izskaidros cik svarīgi ir pareizi kopt ādu, ko darīt no rītiem un ko vakaros, palīdzes pareizi sakārtot mājas kopšanas rutīnu un veiks regulāras ādas tīrīšanas procedūras.

 

Procedūru galvenais mērķis ir dziļa poru attīrīšana, ādas aizbāžņu mīkstināšana, ādas sagatavošana elementu noņemšanai un normālas ādas darbības nodrošināšana.

 

Kosmetologa konsultācija

Kosmetologa konsultācija klātienē - 60 min.

45,00 €

 

Kosmetologa konsultācija tiešsaistē - 90 min.

45,00 €

 

Kosmetologa konsultācija klātienē, ja tiek veikta procedūra - 50 min.

bezmaksas

 

Sejas tīrīšana

Kombinēta ādas tīrīšana 75 min.

50,00 €

 

Dziļā ādas tīrīšana ar Micropeel 90 min.

60,00 €

 

Dziļā ādas tīrīšana, detoksikācija ar Quicpeel 90 min.

65,00 €

 

Atraumatiska ādas tīrīšana ar Prozyme 90 min.  

70,00 €

Pīlingi bez rehabilitācijas

pH-revīzija 90 min. 80,00 €

Unikāla procedūra, kuras laikā ādas dabiskais nedaudz skābs pH tiek mainīts uz sārmaino pH, lai palielinātu ādas atbildes reakciju uz preparātiem. Procedūras laikā tiks mīkstinātas un izšķīdinātas nevēlamās atmirušās ādas šūnas, kas izraisa hiperpigmentāciju, novecošanās pazīmes, rētas, pinnes, kā arī likvidēts nevēlamais apmatojums.

 

Pīlingi ar rehabilitāciju

Ir nepieciešama sagatavošana mājas apstākļos un noteiktu preparātu lietošana programmas laikā.

 

DMK RP-revīzijas programma 180,00 €

RP-revīzijas programma ir paredzēts, lai pārveidotu ādas matriksu un pārskatītu disfunkcionālos procesus, kas attīstījušies novecošanās un saules radīto bojājumu rezultātā. Rekonstruējot un atgriežot ādu tās sākotnējā funkcionēšanas stāvoklī, RP-revīzija dara vairāk, nekā tikai mazina novecošanas pazīmes. Šis intensīvais pīlings ir ideāli piemērots ādai, kuru skārusi pinnes, pigmentācija, novecošanās, saules bojājumi, rētas un strijas.

 

RP-revīzijas programma ilgst 14 dienas un iekļauj 3 procedūras – RP revīzijas pīlinga procedūru, lobīšanas noņemšanas procedūru Lift-Off un rehabilitācijas fermentu terapijas procedūru.​

Kontakti

Juglas iela 10, Rīga, LV-1024

jelena.jerkina@gmail.com

Pieraksts: (zvanot vai WhatsApp) +371 26691010

 • Facebook
 • Instagram
bottom of page