top of page

Biorevitalizācija

Jauna sieviete, kurai tiek veikta biorevitalizācijas procedūraVispirms ap pacienta acīm kļūst redzama mazāko grumbu mazināšanās. Hialuronskābe, ko ievada ādā, vispirms rada šo efektu, taču ar laiku to papildina paša organisma sintezētā hialuronskābe un kolagēns.
 

Hialuronskābe, iekļūstot ādā, nodrošina to ar ūdeni un piedalās šūnu darbībā. Tas uzlabo asinsriti, oksidēšanu, nodrošina ādu ar uzturvielām un veicina pašā organismā esošās hialuronskābes ražošanu, kas ietekmē ādas kvalitāti. Kad audos jau ir daudz hialuronskābes, tiek stimulēta kolagēna un elastīna ražošana. Pēc divām biorevitalizācijas procedūrām var novērot būtisku uzlabošanos: āda kļūst elastīgāka, gludāka, ar labāku tonusu un mitrumu.
 


Abas metodes ir svarīgas ādas veselības nodrošināšanai, taču tām ir noteiktas atšķirības:

  • Biorevitalizācija prasa mazāk procedūru parasti pietiek ar 2 reizēm, salīdzinot ar mezoterapijas 2-6.

  • Mezoterapijā tiek izmantoti dažādi preparāti, atkarībā no ādas stāvokļa, kamēr biorevitalizācijā galvenokārt izmanto hialuronskābi.

 

Tā var tikt veikta:

  • Pirms estētiskām procedūrām.

  • Pēc intensīvām ādas procedūrām.

  • Lai uzlabotu ādas tekstūru vai profilaksi.

  • Pirms un pēc sauļošanās.

  • Pēc stresa vai dzemdībām.

 

Visbiežāk procedūru veic sejas, kakla, dekoltē un roku zonās, kur UV starojums varētu izraisīt ādas novecošanu. Tomēr tā var tikt veikta jebkurā ķermeņa daļā.
 


 

Procedūru skaits ir atkarīgs no ādas vajadzībām un tiks ieteikts individuāli. Parasti tiek veiktas divas procedūras ar intervālu 15-30 dienas.
 


 

Procedūra aizņem 40 līdz 60 minūtes.
Nedēļu pirms biorevitalizācijas nav ieteicams lietot noteiktus medikamentus. Pēc procedūras izvairieties no pārmērīga karstuma (pirts apmeklējuma) un saules starojuma.
 

Tās ietver hronisku slimību saasinājumus, augstu ķermeņa temperatūru, alerģijas un citas veselības problēmas. Pirms procedūras veikšanas konsultācijas laikā kosmetologs noteiks, vai procedūra jums var tikt veikta.

 
Biorevitalizācija dziļi mitrina ādu, atjaunojot tās dabīgo ūdens līdzsvaru.
 

Procedūra veicina kolagēna ražošanu, kas padara ādu stingrāku un elastīgāku.
 

Pateicoties uzlabotai ādas struktūrai, grumbas kļūst mazāk pamanāmas.
 

Biorevitalizācija palīdz mazināt poru izmēru un uzlabot ādas virsmas viendabīgumu.
 

Procedūra atdzīvina ādu, piešķirot tai veselīgu un starojošu izskatu.

 

Biorevitalizācija: kā tā darbojas?

Kā notiek biorevitalizācija?

Kā biorevitalizācija atšķiras no mezoterapijas?

Kad biorevitalizācija ir ieteicama?

Kur tiek veikta biorevitalizācija?

Cik biorevitalizācijas procedūras jums vajadzēs?

Biorevitalizācijas procedūras ilgums

Ieteicamie soļi pirms un pēc biorevitalizācijas procedūras

Kontrindikācijas

Ieguvumi pēc biorevitalizācijas

Ādas mitrināšana

Kolagēna ražošanas stimulēšana

Grumbu mazināšana

Uzlabota ādas tekstūra

Atjaunots ādas mirdzums

RRS® HA Injectable sejai, kaklam un dekoltē 5ml

 

115,00 €

Īpaši indicēts virspusējās dermas piepildīšanai, anti-age biorevitalizācijai. Hialuronskābe, kopā ar anti-age un biorevitalizācijas kompleksu sniedz ādai izcilu un acīmredzamu mitrināšanu. Ha Injectable ir terapeitisks līdzeklis, lai novērstu ādas novecošanu, stimulētu nobriedušas, atoniskas, nogurušas ādas reģenerāciju. Īpaši rekomendējams nobriedušai, devitalizētai ādai un tiem, kuri pakļauti stresam vai uzturas piesārņotā vidē.

2

RRS® Hyalift 75 + Silisorg sejai, kaklam un dekoltē 5ml

 

95,00 €

Koncentrētāka pašuzsūkties spējīga nestabilizētā hialuronskābe virspusējo, sīko krunciņu "tīklojuma" aizpildīšanai, dermas mitrināšanai un biorevitalizācijai. Organiskais Silīcijs + Resveratrols, visbiežāk dēvēts par Organisko Silīciju. Izmanto ādas piepildīšanai un biorevitalizācijai, kolagēna un elastīna sintēzes aktivizēšanai

3

RRS® Hyalift 75 ProActive sejai, kaklam un dekoltē 3ml

 

125,00 €

Viskoncentrētākā (pašuzsūkties spējīga) nestabilizētā hialuronskābe virspusējo un vidēji dziļo krunciņu piepildīšanai, dermas mitrināšanai un biorevitalizācijai. Papildināts ar anti-age un liftinga biorevitalizācijas kompleksu.

4

RRS® HA Long Lasting bez papulām 3ml

 

200,00 €

Hialuronskābe + busteris, kas sastāv no 15 aminoskābēm un osmolītiem, kas maksimāli samazina ādas stresu injekciju dūriena vietā. Pateicoties CO-Delivery un UH-Tehnoloģijām panākts lēns biodegradācijas process un ilgstoša dziļa mitrināšana.

bottom of page