top of page

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir injekciju procedūra, kas palīdz atjaunot ādas elastību un mitruma līmeni, uzlabot sejas toni un samazināt smalkās grumbiņas. Biorevitalizācijas procedūrā izmantotie preparāti satur hialuronskābi un citus vērtīgus komponentus, kas baro ādu un stimulē tās reģenerācijas procesus. Procedūras rezultāti ir redzami jau pēc pirmās sesijas, bet maksimāla efekta sasniegšanai ieteicams veikt vairākas procedūras

RRS® HA Injectable sejai, kaklam un dekoltē 5ml

 

115,00 €

Īpaši indicēts virspusējās dermas piepildīšanai, anti-age biorevitalizācijai. Hialuronskābe, kopā ar anti-age un biorevitalizācijas kompleksu sniedz ādai izcilu un acīmredzamu mitrināšanu. Ha Injectable ir terapeitisks līdzeklis, lai novērstu ādas novecošanu, stimulētu nobriedušas, atoniskas, nogurušas ādas reģenerāciju. Īpaši rekomendējams nobriedušai, devitalizētai ādai un tiem, kuri pakļauti stresam vai uzturas piesārņotā vidē.

2

RRS® Hyalift 75 + Silisorg sejai, kaklam un dekoltē 5ml

 

95,00 €

Koncentrētāka pašuzsūkties spējīga nestabilizētā hialuronskābe virspusējo, sīko krunciņu "tīklojuma" aizpildīšanai, dermas mitrināšanai un biorevitalizācijai. Organiskais Silīcijs + Resveratrols, visbiežāk dēvēts par Organisko Silīciju. Izmanto ādas piepildīšanai un biorevitalizācijai, kolagēna un elastīna sintēzes aktivizēšanai

3

RRS® Hyalift 75 ProActive sejai, kaklam un dekoltē 3ml

 

125,00 €

Viskoncentrētākā (pašuzsūkties spējīga) nestabilizētā hialuronskābe virspusējo un vidēji dziļo krunciņu piepildīšanai, dermas mitrināšanai un biorevitalizācijai. Papildināts ar anti-age un liftinga biorevitalizācijas kompleksu.

4

RRS® HA Long Lasting bez papulām 3ml

 

200,00 €

Hialuronskābe + busteris, kas sastāv no 15 aminoskābēm un osmolītiem, kas maksimāli samazina ādas stresu injekciju dūriena vietā. Pateicoties CO-Delivery un UH-Tehnoloģijām panākts lēns biodegradācijas process un ilgstoša dziļa mitrināšana.

Get in Touch

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content.

bottom of page