top of page

DMK Skin Revision

DMK Skin Revision programmas risina ādas stāvokļa problēmas šūnu līmenī, lai uzlabotu ādas funkcionalitāti. Darbs ar ādu, nevis ar ādas virsmu, ir svarīgs DMK koncepcijas aspekts. DMK Skin Revision procedūras un mājas kopšanas produkti uztur ādas veselību un normālu šūnu darbību.

 

DMK metode koncentrējas uz ādas izskata, darbības un funkciju uzlabošanu, izmantojot tīrākās  augu izcelsmes aktīvas sastāvdaļas terapeitiskās koncentrācijās, ko āda spēj atpazīt un uzņemt. Galvenais mērķis ir atgriezt ādas homeostāzi.

DMK Express – ādas stāvoklim pielāgotā procedūra 

60 min.

50,00 €

Ieskaitot tādas procedūras kā Collagen Pump, Express Lifting, Eye Fusion, ādas ekspress tīrīšana.

2

DMK Advanced – ādas stāvoklim pielāgotā procedūra

75 min.

60,00 €

Ieskaitot tādas procedūras kā atraumatiskā ādas tīrīšana, fermentu terapija ar Enzyme Masque #1.

3

DMK Premium – ādas stāvoklim pielāgotā procedūra

90 min.

70,00 €

Ieskaitot tādas procedūras kā atraumatiskā ādas tīrīšana ar Enzyme Masque #1 un citas ādas stāvokļu korekcijas procedūras pielietojot daudz soļu ādas sagatavošanas preparātus, detoksifikatorus, dezinkrustantus, virspusējos pīlingus un Enzyme Masque #1, Enzyme Masque #2 un Enzyme Masque #3.

4

DMK Corrective – ādas stāvoklim pielāgotā procedūra

105 min.

80,00 €

Ieskaitot tādas procedūras kā Instant Lift, Bihaku, Desquaplex, pH-revīzija un citas sarežģītas ādas stāvokļu (Akne, pigmentācija, foto novecošanās, ādas reaktivitāte) korekcijas programmas pielietojot daudz soļu ādas sagatavošanas preparātus, detoksifikatorus, dezinkrustantus, kombinētus pīlingus, ārstniecības preparātus un Enzyme Masque #1, Enzyme Masque #2 un Enzyme Masque #3.

bottom of page