top of page

DMK fermentu terapija

Kosmētika, kuru ir izstrādājis bioķīmijas doktors Danne Montegjū-Kings (DMK), ir ārstēšanas, atveseļošanas un ādas kopšanas programma, kurā tiek izmantoti fermenti, augu ekstrakti, aminoskābes, vitamīni, eļļas, kuri ietekme bioķīmiskos procesus ādā.

 

DMK sistēma “likvidēt – atjaunot – aizsargāt – uzturēt” ir pilnvērtīga programma profesionālai ārstēšanai un ādas kopšanai mājās. DMK koncepcija - patoloģijas likvidēšana, normas atjaunošana, rezultāta nostiprināšana un aizsardzība. Tikai tādā veidā ir iespējams sasniegt augstu ārstēšanas efektivitāti.

 

Patoloģijas likvidēšana – šūnu vielmaiņas galaproduktu izvadīšana un atmirušo raga kārtas šūnu nolobīšana. Šie divi faktori bieži ir cēlonis tādām problēmām kā ādas sausums vai taukainums, pigmentācijas traucējumi, grumbu veidošanas, iekaisuma un alerģiskās reakcijas, priekšlaicīga novecošanās u.c. Šajā posmā ļoti liela nozīme ir pīlingiem un fermentu terapijai.

 

Pīlingiem piemīt eksfoliējoša un stimulējoša iedarbība. Fermenti spēj iekļūt ādā un padarīt to blīvāku. Tie stimulē plazmatisko efektu ādā, nodrošinot patiesu skābekļa terapiju. Fermenti izšķīdinā un izvada cietos un gāzveida šūnu atkritumus no ādas 45 minūšu laikā, kā arī stimulē ādas dabīgo fermentu aktivitāti. Fermenti veicina vielmaiņas procesu normalizēšanu, stimulē fibroblastus, stiprina muskuļu audus, atjauno mikrocirkulāciju un limfriti. Tādējādi fermentu terapija nodrošina ne tikai patoloģijas likvidēšanu, bet tai ir milzīga loma normas stāvokļa atjaunošanā.

 

Norma nav iespējama, ja ir bojāta epidermas barjera – ādas hidrolipīdu mantija, tāpēc tās atjaunošanai tiek pievērsta īpaša uzmanība. Lipīdu barjera, ko veido DMK preparāti, imitē veselas ādas dabisko lipīdu barjeru. Šādos apstākļos ir viegli nodrošināt sasniegtā rezultāta nostiprināšanu un pilnīgu ādas aizsardzību no ārējās vides agresīvās iedarbības.

 

DMK fermentu terapijas procedūras ir paredzētas pacientiem ar foto novecošanas pazīmēm, vecuma radītām izmaiņām, seboreju, pinnēm un to sekām, hiperpigmentāciju, kuperozi, rozāciju, rētām, celulītu, strijām, lokālo aptaukošanos, kā arī sagatavošanās un atveseļošanās periodos plastiskās ķirurģijas laikā.

Fermentu terapija ar 1 masku 90-120 min.

60,00 €

Fermentu terapija ar 2 maskām 90-120 min.

65,00 €

Fermentu terapija ar 3 maskām 90-120 min.

70,00 €

Kontakti

Juglas iela 10, Rīga, LV-1024

jelena.jerkina@gmail.com

Pieraksts: (zvanot vai WhatsApp) +371 26691010

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page