top of page

Hiperpigmentācija

Hipermigmentācija ir ādas stāvoklis, kurā uz ādas parādās tumšāki plankumi. Tas notiek, kad melanīna ražošana palielinās, izraisot nevienmērīgu ādas toni. Hipermigmentācija var parādīties uz sejas, rokām, dekoltē zonas un citām ķermeņa daļām, radot estētisku diskomfortu.

hiperpigmentacija.jpeg

Hiperpigmentācijas veidi

  • Melazma: Tumši plankumi uz sejas, bieži saistīti ar hormonālām izmaiņām, piemēram, grūtniecību vai hormonālās kontracepcijas lietošanu.

  • Lentigo: Saulei pakļautās ādas vietās veidojas tumši plankumi, kas bieži rodas vecākiem cilvēkiem.

  • Pēciekaisuma hiperpigmentācija: Izraisa ādas iekaisumu, piemēram, akne vai ekzēma, kā arī ādas traumas.

Hiperpigmentācijas kopšanas metodes

Skinique piedāvā vairākas efektīvas un saudzīgas metodes hiperpigmentācijas mazināšanai, izmantojot modernākās kosmetoloģijas procedūras, kas palīdzēs jums atgūt vienmērīgu un starojošu ādu.

Ķīmiskie pīlingi

Ķīmiskie pīlingi ir populāra metode hiperpigmentācijas mazināšanai. Šajā procedūrā uz ādas tiek uzklāts speciāls skābes šķīdums, kas palīdz noņemt atmirušās ādas šūnas un veicina ādas reģenerāciju. Pīlings palīdz atvieglot pigmentācijas plankumus, izlīdzinot ādas toni un tekstūru.

Mezoterapija

Mezoterapija ir procedūra, kuras laikā ādā tiek ievadīti speciāli vitamīnu, minerālvielu un aminoskābju kokteiļi. Šie aktīvie komponenti uzlabo ādas toni, stimulē tās reģenerāciju un palīdz mazināt hiperpigmentāciju. Mezoterapija ir īpaši efektīva, ja vēlaties uzlabot ādas toni un tekstūru.

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir procedūra, kuras laikā ādā tiek ievadīta hialuronskābe, nodrošinot dziļu mitrināšanu un reģenerāciju. Hialuronskābe palīdz uzlabot ādas elastību un toni, samazinot pigmentācijas plankumus un izlīdzinot ādas tekstūru.

Profesionāla kosmētika ādas kopšanai mājās

Lai nodrošinātu labākos rezultātus un turpinātu rūpēties par ādu mājās, Skinique piedāvā plašu profesionālās kosmētikas klāstu. Šie produkti ir īpaši izstrādāti, lai palīdzētu uzturēt un uzlabot procedūru rezultātus, nodrošinot vienmērīgu un starojošu ādu. Izmantojot augstas kvalitātes kosmētiku, jūs varēsiet uzturēt ādas stāvokli un novērst hiperpigmentācijas atkārtošanos.

Ikdienas ādas kopšana

Ikdienas ādas kopšanas rutīnā jāiekļauj saudzīga ādas attīrīšana, serumu un mitrinošu krēmu lietošana, kā arī rūpīga saules aizsardzība. Īpaši svarīgi ir izmantot sauļošanās līdzekļus ar augstu SPF, lai pasargātu ādu no UV staru kaitīgās ietekmes, kas var pastiprināt hiperpigmentāciju. Saules aizsarglīdzekļi ar fizikālajiem filtriem, piemēram, titāna dioksīdu un cinka oksīdu, nodrošina papildu aizsardzību.

Ieteikumi hiperpigmentācijas profilaksei

  • Saules aizsardzība: Izmantojiet sauļošanās līdzekļus ar augstu SPF ikdienā.

  • Saudzīga ādas kopšana: Izvairieties no agresīviem skrubjiem un citiem produktiem, kas var kairināt ādu.

  • Savlaicīga ādas problēmu kopšana: Akne, ekzēma un citas ādas problēmas jārisina savlaicīgi, lai mazinātu iekaisumu un hiperpigmentācijas risku.

​Sazinieties ar Skinique

Ja jūs saskaraties ar hiperpigmentāciju un vēlaties uzlabot ādas stāvokli, nevilcinieties sazināties ar mums. Mūsu profesionālā kosmetoloģe Jeļena ir gatava palīdzēt jums sasniegt vienmērīgu un skaistu ādu, izmantojot modernākās un efektīvākās kopšanas metodes. Pierakstieties uz konsultāciju jau šodien un sāciet ceļu uz veselīgu un starojošu ādu!

bottom of page