top of page

Ķīmiskais pīlings

Ķīmiskais pīlings (enzīmu pīlings) ir kosmētiska procedūra, kas izmanto dažādas skābes, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas, stimulētu jaunu ādas šūnu augšanu un uzlabotu ādas vispārējo stāvokli. Procedūra ir piemērota dažādām ādas problēmām, tostarp pigmentācijas plankumiem, ādas novecošanās pazīmēm un nevienmērīgam ādas tonim.

Ķīmiskā pīlinga veidi

  • Glikolskābes pīlings: Izmanto glikolskābi, kas efektīvi noņem atmirušās šūnas, stimulē kolagēna ražošanu un uzlabo ādas tekstūru.

  • Salicilskābes pīlings: Ideāls taukainai un jutīgai ādai. Šī skābe iekļūst porās un attīra tās, samazinot iekaisumu un uzlabojot ādas toni.

  • Augļskābes pīlings: Maigs pīlings, kas izmanto augļu skābes, lai nodrošinātu ādas virskārtas nolobīšanos un uzlabotu ādas toni un mirdzumu.

Ķīmiskā pīlinga priekšrocības

  • Ādas atjaunošana: Pīlings veicina šūnu dabisko atjaunošanos un reģenerāciju, padarot ādu gludāku un jauneklīgāku.

  • Pigmentācijas plankumu mazināšana: Procedūra palīdz samazināt redzamos pigmentācijas plankumus un padara ādas toni vienmērīgāku.

  • Kolagēna stimulēšana: Ķīmiskie pīlingi stimulē kolagēna ražošanu, kas samazina grumbiņas un smalkās līnijas.

  • Poru samazināšana: Pīlings palīdz samazināt poru izmēru un uzlabot ādas tekstūru.

  • Uzlabota kosmētisko līdzekļu efektivitāte: Pēc ķīmiskā pīlinga āda labāk absorbē kopšanas līdzekļus, uzlabojot to iedarbību.

Ikdienas ādas kopšana pēc ķīmiskā pīlinga

Pēc ķīmiskā pīlinga ir svarīgi rūpēties par ādu, lai veicinātu dzīšanu un optimizētu rezultātus. Ieteicams lietot mitrinošus līdzekļus, saules aizsardzības krēmus ar augstu SPF un izvairīties no tiešiem saules stariem. Saules aizsarglīdzekļi ar fizikālajiem filtriem, piemēram, titāna dioksīdu un cinka oksīdu, nodrošina papildu aizsardzību.

Profesionāla kosmētika ādas kopšanai mājās

Skinique piedāvā plašu profesionālās kosmētikas klāstu, kas palīdz uzturēt un uzlabot ķīmiskā pīlinga procedūras rezultātus. Šie produkti ir īpaši izstrādāti, lai palīdzētu saglabāt ādas vienmērīgumu un mirdzumu.

Sazinieties ar Skinique

Ja vēlaties uzlabot ādas stāvokli un izskatu, nevilcinieties sazināties ar Skinique. Mūsu profesionālā kosmetoloģe Jeļena ir gatava palīdzēt jums sasniegt veselīgu un starojošu ādu, izmantojot modernākās un efektīvākās kopšanas metodes. Pierakstieties uz konsultāciju jau šodien un sāciet ceļu uz skaistu ādu!

bottom of page