top of page

Kosmetologa konsultācija

Kosmetologa konsultāciju sniedz profesionāls kosmetologs, lai palīdzētu jums izstrādāt individuālu ādas kopšanas plānu, izvēlēties kosmētikas līdzekļus un sniegt padomus par vispārējās veselības un skaistuma uzlabošanu. Svarīga konsultācijas sastāvdaļa ir diagnostika, kuras laikā speciālists noteiks jūsu ādas īpatnības un atklās iespējamās problēmas.

 

Vēršoties pie kosmetologa, jūs varat būt droši par pareizu pieeju sejas un ķermeņa kopšanai, kā arī iegūt informāciju par jaunākajām inovācijām un tendencēm kosmetoloģijas jomā.

Kosmetologa konsultācija klātienē

75 min.

75,00 €

Kosmetologa klātienes konsultācija ietver personīgu tikšanos ar speciālistu, kuras laikā viņš veiks jūsu ādas diagnostiku, apspriedīs ar jums individuālās īpatnības un vajadzības, kā arī piedāvās optimālu kopšanas plānu un piemērotus kosmētikas līdzekļus vēlamo rezultātu sasniegšanai.

2

Kosmetologa konsultācija tiešsaistē

105 min.

75,00 €

Kosmetologa tiešsaistes konsultācija ļauj jums tikties ar speciālistu virtuāli, izmantojot videozvanu. Konsultācijas laikā kosmetologs novērtēs jūsu ādas stāvokli, ņemot vērā jūsu sniegto informāciju un vizuālo komunikāciju, apspriedīs ar jums individuālās vajadzības un piedāvās kopšanas plānu, kā arī ieteiks piemērotus kosmētikas līdzekļus, lai sasniegtu labākos rezultātus.

3

Kosmetologa konsultācija klātienē, ja tiek veikta procedūra

50 min.

Bezmaksas

Kosmetologa konsultācija klātienē, ja tiek veikta procedūra, ir bezmaksas.

bottom of page