top of page

Masāžas

Hiroplastiskā masāža

Hiroplastiskā masāža praktiski ir sejas plastika ar rokām. Šī ir unikāla un efektīva masāžas tehnika, kas ļauj mazināt muskuļu sasprindzinājumu un samazināt grumbas, aktivizēt mikrocirkulāciju un uzlabot sejas krāsu, kā arī nodrošināt ādas liftingu un koriģēt sejas ovālu.

 

Hiroplastiskā masāža ir īpaša masāžas tehnika, lai panāktu liftinga efektu un radītu jaunu sejas kontūru. Pašā apzīmējumā „hiroplastika” ir ielikts jauno, vēlamo formu veidošanas jēdziens: “hiro” nozīmē “roka” vai “plauksta” un “plastika” nozīmē “veidošana”. Hiroplastiskā masāža ir tehnika, kas bāzējas uz cilvēka organisma atbildes reakciju uz virsējo receptoru kairinājumu. Nervu impulss iziet caur muguras smadzenēm, atbrīvo histamīnu (spēcīgs audu bioloģiskais hormons), un notiek ķīmiska reakcija, kuras rezultātā paplašinās asinsvadi, saraujas un pēc tam atslābinās muskuļi. Dermas un hipodermas līmenī izstrādājas siltums, kas ļauj ar speciāliem modelējošiem paņēmieniem kā no plastilīna “izveidot” vēlamās sejas un ķermeņa formas.

 

Masāža ir ļoti ērta, pilnīgi nesāpīga un nenogurdinoša. Hiroplastiskā masāža pieder pie veidmetodikām, tā ir gudrāka un efektīvāka, jo tai ir skaidra filozofija, kuru nav iespējams mainīt, un stingrs procedūras protokols, kas neizbēgami sniedz rezultātu. Īss darbības principa apraksts jebkura masāžas tehnika ir iedarbība uz dažādām mūsu organisma sistēmām. Hiroplastiskā masāža ir speciāla paņēmienu sistēma, kas vienlaikus ļauj risināt vairākas problēmas, jo to var izmantot ne tikai estētiskā, bet arī ārstnieciskā nolūkā, piemēram, organisma, tajā skaitā sejas, novecošanas profilaksē kopumā.

 

Masāžas kustību paņēmieni ir oriģināli un daudzveidīgi, vienlaikus vērsti uz muskuļu, locītavu, asinsvadu un nervu sistēmu. Tātad protokols, metodika un, protams, reflektīvā iedarbība ar hiroplastiskās masāžas procedūrām uz visām organisma funkcijām ļauj panākt maksimālu efektu un atrisināt radušās estētiskās un veselības problēmas.

 

Hiroplastiskā masāža ne tikai atjauno izplūdušo sejas ovālu un likvidē taukus zoda rajonā, tā likvidē arī vārnu kājiņas ap acīm. Acumirklīgs liftinga efekts ir redzams uzreiz pēc procedūras – iezīmējas žokļi, zods un sejas lejasdaļa kļūst skaidrāka. Efekta ilgums ir atkarīgs no klienta vecuma un dzīvesveida, no klienta ādas kopšanas mājas apstākļos. Vidēji vienas procedūras efekts saglabājas 1 nedēļu. Lai efekts saglabātos ilgstoši, jāveic pilns kurss, kas vidēji ir 10-12 procedūras. Precīzs procedūru skaits un to biežums ir atkarīgs no klienta individuālajām īpatnībām, skaits un intensitāte jānosaka individuālā konsultācijā. Pēc hiroplastiskās masāžas kursa pat visvecākās sīkās grumbiņas pakāpeniski izlīdzināsies, vizuāli samazināsies lielo grumbu dziļums, it īpaši deguna un lūpu rajonā.

 

Es mācījos tieši pie paša tehnikas autora - pie Pasaules slavenā franču ķermeņa kopšanas speciālista, trenera, masāžas meistara, kinezioterapeita, anatomijas pasniedzēja profesora Pascal Coche, un mana 100% protokola ievērošana ļauj maniem klientiem saglabāt liftinga efektu sešus mēnešus pēc procedūru kursa.

 

Kad šī masāža ir ieteicamā un kad nē

Hiroplastisko masāžu var ieteikt arī tiem, kam vēl nav problēmu ar ādas tonusu un sejas ovālu – grumbu veidošanās profilaksei un tauku dziedzeru darbības normalizēšanai. Augsta efektivitāte un klienta apmierinātība pēc hiroplastiskās masāžas ir galvenā vērtība. Sejas un ķermeņa hiroplastiskā masāža ir pilnvērtīga kosmetoloģiska procedūra, kas ietver demakijāžu, ādas attīrīšanu un lietderīgus krēmus nobeiguma posmā, to arī var apvietot ar citām kosmetoloģijas vai mezoterapijas procedūrām. Hiroplastisko masāžu var izmantot arī rehabilitācijas periodā pēc liposakcijas un ķirurģiskajām operācijām. Hiroplastiskai masāžai nav kontrindikāciju, izņemot akūtus iekaisumus un mitrojošus ādas izsitumus.

 

Paskaidrojums klientam

Pat labāko kosmētikas zīmolu krēma uzklāšana uz ādas kas ir papildināta ar muskuļu apstrādi, sniegs superefektu. Vecuma izmaiņas notiek ne tikai sejas ādā, bet galvenokārt muskuļu un taukaudos. Tieši muskuļi veido mūsu sejas karkasu un bez sistemātiskiem vingrinājumiem arī sejas muskuļi, tāpat kā ķermeņa muskuļi, kļūst ļengani un mīksti. Ja tie netiek nodarbināti, muskuļi ātri zaudē elastīgumu. Un sejas āda, protams, sāk nokarāties, rodas krunkas, grumbas, un sejas ovāls it kā izplūst. Lietojot vienīgi kosmētikas līdzekļus, pat pašus dārgākos un spēcīgākos, nebūs iespējams pagarināt jaunību – grumbām tie nelīdzēs. Mājas būvēšana sākas ar pamatiem. Hiroplastiskā masāža muskuļiem piešķir tonusu, un tad krēma uzklāšana iedarbosies ādas uzlabošanai. Tāpat kā ceļot māju – ja pamats būs nedrošs, tad jumtu var stiprināt cik grib – agri vai vēlu māja sabruks. Sākumā nepieciešama dziļa muskuļu masāža, kas tiem piešķir tonusu, un pēc tam jau lietojami krēmi saskaņā ar speciālista ieteikumiem. Vēlams, lai kosmetologs, kurš veiks jums hiroplastisko masāžu, ieteiktu jums līdzekļus ādas kopšanai mājās.

 

Kā un cik ātri var novērtēt rezultātu?

Hiroplastiskā masāža, kas ir limfodrenējoša, stimulējoša un ar liftinga efektu, rada spilgtu rezultātu uzreiz pēc pirmās procedūras. Ķermeņa kontūrām celulīta korekcijas programmas ietvaros redzams efekts būs jau kursa sākumā – ar noteikumu, ka masāžas kabinets tiks apmeklēts regulāri – vienu vai divas reizes nedēļā – un vidējais procedūru skaits būs no 12 līdz 15. Katrs, kas vismaz reizi dzīvē ir izjutis hiroplastisko masāžu, diez vai spēs to aizmirst vai mainīt masāžistu.

Hiroplastiskā masāža sejai, kaklam un dekoltē 50 min.  

50,00 €

Īpašie piedāvājumi:

​​20% atlaide pērkot procedūru kursu

Kontakti

Juglas iela 10, Rīga, LV-1024

jelena.jerkina@gmail.com

Pieraksts: (zvanot vai WhatsApp) +371 26691010

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page