top of page

Mezoterapija

Mezoterapija ir unikāla metode, lai cīnītos pret ādas novecošanās pazīmēm un novērstu tās. Procedūrā tiek ievadītas barojošas vielas – piemēram, hialuronskābe, vitamīni un minerālvielu kompleksi – tieši ādas augšējā un vidējā kārtā, izmantojot ultra smalkas adatas. Šāda pieeja paātrina ādas šūnu atjaunošanās procesus un uzlabo tās elastību un izskatu.

Mēs piedāvājam mezoterapijas procedūras ne tikai sejai, kaklam un dekoltē zonai, bet arī matiem un citām ķermeņa zonām. Mēs rūpīgi izvēlamies mezoterapijas procedūrai nepieciešamo vielu sastāvu, ņemot vērā pacienta vecumu un individuālās ādas vajadzības.

Tipiski mezoterapijas cikls sastāv no 2 līdz 6 seansiem ar 7 līdz 14 dienām. Katra procedūra parasti aizņem 40 līdz 60 minūtes.

Būtiski aspekti par mezoterapiju

Pirms sākt mezoterapijas ciklu, pacientam tiek veikta detalizēta veselības pārbaude, lai izslēgtu iespējamas alerģiskas reakcijas. Mezoterapiju neiesaka grūtniecēm, zīdīšanas laikā, kā arī pacientiem ar saistaudu slimībām vai akūtām veselības problēmām. Pirms procedūras jāatturas no alkohola, kamēr pēc tās – jāaizsargā ādu no saules, izmantojot līdzekļus ar augstu saules aizsardzības faktoru (SPF vismaz 30), kā arī izvairīties no pārmērīgas siltuma vai aukstuma un intensīvas fiziskās aktivitātes.

Ieguvumi pēc mezoterapijas

✅ Uzlabota ādas mitrināšana: nodrošina efektīvu ādas mitrināšanu, padarot to mīkstu un elastīgu.

✅ Grumbu mazināšana: procedūra palīdz samazināt grumbas un nodrošina gludāku ādas tekstūru.

✅ Kolagēna ražošanas veicināšana: stimulē kolagēna ražošanu, atjaunojot un nostiprinot ādu.

✅ Ādas tonusa uzlabošana: palīdz uzlabot ādas krāsu un tekstūru, atstājot to starojošu un veselīgu.

✅ Poru samazināšana: efektīvi samazina palielinātas poras, padarot ādu vienmērīgāku un skaistāku.

RRS® XL Hair Galvas matainai daļai 5ml

 

75,00 €

Hialuronskābes restrukturizējošās un mitrinošās spējas sniedz ādai acīmredzamu biostimulāciju un mitrināšanu. Pārveido starpšūnu matriksu, uzlabojot mata saknes šūnu un starpšūnu matriksa mijiedarbību. Īpaši izstrādāts matainās daļas ādai (skalps, uzacis, kaunums), novērš matu izkrišanu un veicina jaunu kvalitatīvāku matu augšanu.

2

RRS® HA Eyes Komplekss acu zonas uzlabošanai 1,5ml

 

65,00 €

Ha Eyes komplekss ir speciāli izstrādāts ādai ap acīm. Nestabilizētā hialuronskābe veic gan piepildošu, gan biorevitalizācijas darbību. Īpašā formula satur vitamīnus, antioksidantus, mikrocirkulāciju uzlabojošas un ādas krāsu izlīdzinošas un balinošas sastāvdaļas.

3

RRS® HA Skin Relax Muskuļu relaksants 3ml

 

80,00 €

HA Skin Relax satur nestabilizēto hialuronskābi un oligopeptīdus (pentapeptīdi, oktapeptīdi, heksapeptīdi). Anti-age mezoterapija. Ādas un muskuļu relaksācija (mīmika un dekoltē zona).

4

RRS® HA Whitening Pigmentācijas korekcijai 3ml

 

80,00 €

HA Whitening satur nestabilizēto hialuronskābi, biorevitalizācijas kompleksu ar balinošu un modulējošu iedarbību. Īpaši izstrādāts saules bojātai ādai, lai novērstu un aizkavētu fotonovecošanās procesu. Piepildot ādu ar hialuronskābi, tiek veikta epidermāla balinoša un modulējoša iedarbība.

5

RRS® HA Cellutrix Lipolītiķis, sejai 5ml

 

75,00 €

HA Cellutrix satur nestabilizēto hialuronskābi un biorevitalizācijas kompleksu celulīta terapijai. Īpaši izstrādāts biorevitalizācijas komplekss, kas paredzēts ādas izlīdzināšanai un ādas tonusa uzlabošanai celulīta skartajās zonās. Tiek uzlabota mikrocirkulācija un zemādas vielmaiņa.

6

RRS® HA Cellutrix Lipolītiķis, ķermenim 10ml

 

90,00 €

HA Cellutrix satur nestabilizēto hialuronskābi un biorevitalizācijas kompleksu celulīta terapijai. Īpaši izstrādāts biorevitalizācijas komplekss, kas paredzēts ādas izlīdzināšanai un ādas tonusa uzlabošanai celulīta skartajās zonās. Tiek uzlabota mikrocirkulācija un zemādas vielmaiņa.

7

RRS® HA Strimatrix Ļenganai ādai, strijām, ķermenim 5ml

 

70,00 €

Satur nestabilizētu hialuronskābi un īpašu biorevitalizācijas kompleksu, kura aktīvā darbība palīdz atjaunot dermālo matriksu atrofiskajos padziļinājumos striju skartās zonās.

8

RRS® HA Strimatrix Ļenganai ādai, strijām, ķermenim 10ml

 

80,00 €

Satur nestabilizētu hialuronskābi un īpašu biorevitalizācijas kompleksu, kura aktīvā darbība palīdz atjaunot dermālo matriksu atrofiskajos padziļinājumos striju skartās zonās.

bottom of page