top of page

NOON Aesthetics™

NOON Aesthetics™ izstrādā un ražo profesionālus ādas kopšanas līdzekļus, apvienojot kvalitāti, izcilību un profesionalitāti ar nozares vadošajām inovācijām un tehnoloģijām nodrošinot iespaidīgus rezultātus un lielisku ādas stāvokli. In-clinic ādas kopšanas produkti, kā arī produkti ādas kopšanai mājas apstākļos satur aktīvās sastāvdaļas ar revolucionāri augstu koncentrācijas līmeni, neradot tādus izplatītus blakusefektus kā kairinājums, dedzināšana, apsārtums un nepatīkamas sajūtas pateicoties inovatīvai DermShieldTM tehnoloģijai.

 

NOON Aesthetics™ nodrošina iespaidīgus rezultātus ādas novecošanās, hiperpigmentācijas, saules bojājumu un elastības zuduma, plankumu, aknes, seborejas un citu ādas problēmu risināšanai.

NOON Express – ādas stāvoklim pielāgotā procedūra

60 min.

60,00 €

Express procedūras ādai ar rozāciju, akne, seborejas dermatītu, hiperpigmentāciju, dehidratāciju.

2

NOON Advanced – ādas stāvoklim pielāgotā procedūra

75 min.

70,00 €

Pirmā iepazīšanas procedūra, procedūras ādai ar rozāciju, akne, seborejas dermatītu, hiperpigmentāciju, dehidratāciju pielietojot pīlingu ar DermShield™ tehnoloģiju. 

3

NOON Corrective – ādas stāvoklim pielāgotā procedūra

90 min.

80,00 €

Procedūras ādai ar foto novecošanās pazīmēm, rozāciju, akne, seborejas dermatītu, hiperpigmentāciju, dehidratāciju pielietojot vairākus pīlingus un citus aktīvus preparātus ar DermShield™ tehnoloģiju.

bottom of page