top of page

Pigmentācijas korekcija

Ādas pigmentācijas traucējumi ir viena no aktuālākajām kosmetoloģijas problēmām.

 

Pigmentācija - raksturo tumšu plankumu parādīšanās uz sejas, rokām un citām ķermeņa daļām, ko izraisa melanīna uzkrāšanās epidermas un dermas šūnās un ārpusšūnu matriksā.

 

Cilvēka ādas krāsa ir atkarīga no melanīna klātbūtnes tajā. Melanīns darbojas kā ādas dabiskā aizsardzība no UV starojuma kaitīgās ietekmes.

 

Ir divu veidu pigmentācija: konstitucionālā un fakultatīvā.

 

Konstitucionālais tips ir ģenētiski noteikts (mantots no vecākiem) un nav atkarīgs no ārējiem faktoriem. Šo pigmentācijas veidu sauc par neatgriezenisku.

 

Fakultatīvais pigmentācijas veids ir atkarīgs no ārējiem faktoriem: piemēram, ādas paliek tumšāka pēc saules iedarbības vai hiperpigmentācija, kas rodas dažādu slimību un ķīmisku vielu iedarbības rezultātā. Šāda pigmentācija ir atgriezeniska, jo var izzūst pēc rašanas cēloņa novēršanas.

 

Pigmenta veidošanos predisponējošie faktori pēc nozīmes ir šādi: 52-63% gadījumu pigmenta plankumu cēlonis ir pārmērīgs ultravioletais starojums (insolācija), 25-32% - hormonālie traucējumi, vai iekaisuma procesi un 18-24% - grūtniecība.

 

Saskaņā ar statistiku, visbiežākais hiperpigmentācijas rašanas cēlonis ir insolācija, kas izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos jeb tā saukto fotonovecošanos. Saules stari veicina brīvo radikāļu veidošanos, kas negatīvi ietekmē ādas šūnas, kas savukārt izraisa dažāda veida traucējumus, no kuriem viens ir hiperpigmentācija. Ultravioletais starojums izraisa melanocītu aktivitātes palielināšanos, kā rezultātā attīstās hiperpigmentācija. Šī parādība vairāk ir raksturīga klientiem, kas ir vecāki par 25 gadiem, pigmentācija lokalizējas uz sejas (visbiežāk uz pieres un vaigiem) un uz atvērtajām ķermeņa zonām (rokas, mugura, pleci). Bojājuma pakāpe ir atkarīga no saules iedarbības ilguma un ādas tipa (cilvēki, kas pieder I, II un III ādas tipam, ir visvairāk pakļauti hiperpigmentācijas veidošanai).

 

Kosmetoloģijas programmas pigmentācijas mazināšanai

 

Izmantojot dažāda veida procedūras, pigmentēto zonu balināšanai tiek izmantoti speciālie preparāti. Tie uzlabo epitēlija nolobīšanos, bloķē jauna pigmenta sintēzi, samazina un nomāc tirozināzes ražošanas ātrumu, kas stimulē melanīna un citu pigmentu sintēzi. Pigmentācijas procesā būtiska loma ir oksidatīvām reakcijām, tāpēc procedūrās tiek lietoti arī antioksidanti.

 

Kopējie pigmentācijas korekcijas principi:

• Melanīna produkcijas samazināšana (specifiska depigmentācijas terapija).

• Raga slāņa nolobīšana.

• Antioksidantu izmantošana – lai novērstu brīvo radikāļu radītos bojājumus.

• Obligāta mājas kopšana ar DMK preparātiem.

• Obligāta saules aizsargkrēma izmantošana

Procedūras pigmentācijas korekcijai

 

Fermentu terapija ar Fibromax C 90 min.

75,00 €

 

Bihaku 90 min.

75,00 €

 

Desquaplex 90 min.

75,00 €

 

Līgavas māte 90 min. 

75,00 €

Maksimālais liftings 1 procedūras laikā. Labākais redzamais sejas kopšanas efekts tiek sasniegts nākamajā dienā.

 

Mezoterapija

RRS HA Whitening Pigmentācijas korekcijai 3ml

75,00 €

 

Procedūras ar pīlingiem bez rehabilitācijas

Instant Lift 60 min.

55,00 €

Šī ir izteikta liftinga procedūra, kuras pamatā ir DMK Quick Peel pīlings ar pienskābi un cassia angustifolia ekstraktu.

 

BioRePeelCl3 45 min.

65,00 €

Pīlings ar biorevitalizācijas efektu – patentēts divfāžu pīlings ar biostimulējošu un atjaunojošu iedarbību.

 

pH-revīzija 90 min.

80,00 €

Unikāla procedūra, kuras laikā ādas dabiskais nedaudz skābs pH tiek mainīts uz sārmaino pH, lai palielinātu ādas atbildes reakciju uz preparātiem. Procedūras laikā tiks mīkstinātas un izšķīdinātas nevēlamās atmirušās ādas šūnas, kas izraisa hiperpigmentāciju, novecošanās pazīmes, rētas, pinnes, kā arī likvidēts nevēlamais apmatojums.

 

Pīlingi ar rehabilitāciju

Ir nepieciešama sagatavošana mājas apstākļos un noteiktu preparātu lietošana programmas laikā.

 

DMK Šķidrais lāzeris

115,00 €

Maiga pīlinga programma, kura nostiprina un atjauno ādu. Ar šī vieglas neinvazīvās programmas palīdzību var samazināt smalkas līnijas un virspusējas grumbas un uzlabot trauslas, vājas vai dehidrētas ādas izskatu. 14 dienu laikā vecā atmirusī āda paceļas prom, jaunā, veselīgākā āda atjaunojas un nostiprinās, lai iegūtu veselīgu sejas krāsu.

Šķidrā lāzera programma ilgst 14 dienas un iekļauj 2 procedūras – pīlinga procedūru un nolobīšanas procedūru Lift-Off.

 

DMK ProAlpha 6-slāņu pīlinga programma

180,00 €

Sejas atjaunošanas programma tiem, kas vēlas dramatiskus rezultātus. Tā ir atjaunojoša procedūra, kas atjauno ādas struktūru un veicina izteiktus rezultātus, programma ir paredzēta lai tiktu galā ar tādām problēmām kā ādas nelīdzena tekstūra, grumbas un smalkās līnijas, pigmentācija, saules radītie bojājumi un rētas.

Pro Alpha 6-slāņu pīlinga programma ilgst 14 dienas un iekļauj 3 procedūras – pīlinga procedūru, lobīšanas noņemšanas procedūru Lift-Off un rehabilitācijas fermentu terapijas procedūru.

 

DMK RP-revīzijas programma

180,00 €

RP-revīzijas programma ir paredzēts, lai pārveidotu ādas matriksu un pārskatītu disfunkcionālos procesus, kas attīstījušies novecošanās un saules radīto bojājumu rezultātā. Rekonstruējot un atgriežot ādu tās sākotnējā funkcionēšanas stāvoklī, RP-revīzija dara vairāk, nekā tikai mazina novecošanas pazīmes. Šis intensīvais pīlings ir ideāli piemērots ādai, kuru skārusi pinnes, pigmentācija, novecošanās, saules bojājumi, rētas un strijas.

RP-revīzijas programma ilgst 14 dienas un iekļauj 3 procedūras – RP revīzijas pīlinga procedūru, lobīšanas noņemšanas procedūru Lift-Off un rehabilitācijas fermentu terapijas procedūru.

Kontakti

Juglas iela 10, Rīga, LV-1024

jelena.jerkina@gmail.com

Pieraksts: (zvanot vai WhatsApp) +371 26691010

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page