top of page

Pīlingi

Pīlings ir kosmētiska procedūra, kas ietekmē dažādus ādas slāņus un ir vērsta uz ādas attīrīšanu un atjaunošanu. Faktiski tas ir kontrolēts ādas virsmas slāņu apdegums ar dažādām skābēm vai citām vielām.

 

Mūsdienās, attīstoties zinātnei un estētiskajai medicīnai, pīlingi vairs nav tik agresīvi kā agrāk, un to dažādība ļauj atrisināt lielāko daļu kosmētisko problēmu. Tāpēc tos var droši saukt par universālu līdzekli ar plašu darbības spektru.

 

Pīlingus var sadalīt kategorijās pēc to iedarbības dziļuma:

 

Virspusējie

Visizplatītākais pīlingu veids, ko var veikt jebkurā gadalaikā. Tie darbojas tikai uz ādas virsējo slāni.

 

Vidēja dziļuma virspusējie

Vidēja dziļuma virspusējie pīlingi ir pīlingi, kas iekļūst ādas vidējos slāņos, nesabojājot virsējos slāņus un tos arī var veikt jebkurā gadalaikā.

 

Vidēja dziļuma pīlingi ar rehabilitāciju

Tie ir pīlingi, kas izraisa ādas lobīšanos rehabilitācijas periodā. Tādi pīlingi ir paredzēti dziļai ādas atjaunošanai.

 

Procedūras ar pīlingiem bez rehabilitācijas

Instant Lift 60 min.

Šī ir izteikta liftinga procedūra, kuras pamatā ir DMK Quick Peel pīlings ar pienskābi un cassia angustifolia ekstraktu.

55,00 € 

BioRePeelCl3 45 min.

Pīlings ar biorevitalizācijas efektu – patentēts divfāžu pīlings ar biostimulējošu un atjaunojošu iedarbību. Procedūrā ir iekļauta arī sagatavošana pīlingam (preparātu mikrodermabrāzija un maska ar ogli un salicilskābi)

75,00 €

 

Līgavas māte 90 min.

Maksimālais liftings 1 procedūras laikā. Labākais redzamais sejas kopšanas efekts tiek sasniegts nākamajā dienā.

75,00 €

 

pH-revīzija 90 min.

Unikāla procedūra, kuras laikā ādas dabiskais nedaudz skābs pH tiek mainīts uz sārmaino pH, lai palielinātu ādas atbildes reakciju uz preparātiem. Procedūras laikā tiks mīkstinātas un izšķīdinātas nevēlamās atmirušās ādas šūnas, kas izraisa hiperpigmentāciju, novecošanās pazīmes, rētas, pinnes, kā arī likvidēts nevēlamais apmatojums.

  80,00 €

Pīlingi ar rehabilitāciju

Ir nepieciešama sagatavošana mājas apstākļos un noteiktu preparātu lietošana programmas laikā.

 

DMK Šķidrais lāzeris 115,00 €

Maiga pīlinga programma, kura nostiprina un atjauno ādu. Ar šī vieglas neinvazīvās programmas palīdzību var samazināt smalkas līnijas un virspusējas grumbas un uzlabot trauslas, vājas vai dehidrētas ādas izskatu. 14 dienu laikā vecā atmirusī āda paceļas prom, jaunā, veselīgākā āda atjaunojas un nostiprinās, lai iegūtu veselīgu sejas krāsu.

Šķidrā lāzera programma ilgst 14 dienas un iekļauj 2 procedūras – pīlinga procedūru un nolobīšanas procedūru Lift-Off.

 

DMK Pro Alpha 6-slāņu pīlinga programma 180,00 €

Sejas atjaunošanas programma tiem, kas vēlas dramatiskus rezultātus. Tā ir atjaunojoša procedūra, kas atjauno ādas struktūru un veicina izteiktus rezultātus, programma ir paredzēta lai tiktu galā ar tādām problēmām kā ādas nelīdzena tekstūra, grumbas un smalkās līnijas, pigmentācija, saules radītie bojājumi un rētas.

Pro Alpha 6-slāņu pīlinga programma ilgst 14 dienas un iekļauj 3 procedūras – pīlinga procedūru, lobīšanas noņemšanas procedūru Lift-Off un rehabilitācijas fermentu terapijas procedūru.

 

DMK RP-revīzijas programma 180,00 €

RP-revīzijas programma ir paredzēts, lai pārveidotu ādas matriksu un pārskatītu disfunkcionālos procesus, kas attīstījušies novecošanās un saules radīto bojājumu rezultātā. Rekonstruējot un atgriežot ādu tās sākotnējā funkcionēšanas stāvoklī, RP-revīzija dara vairāk, nekā tikai mazina novecošanas pazīmes. Šis intensīvais pīlings ir ideāli piemērots ādai, kuru skārusi pinnes, pigmentācija, novecošanās, saules bojājumi, rētas un strijas.

RP-revīzijas programma ilgst 14 dienas un iekļauj 3 procedūras – RP revīzijas pīlinga procedūru, lobīšanas noņemšanas procedūru Lift-Off un rehabilitācijas fermentu terapijas procedūru.

Kontakti

Juglas iela 10, Rīga, LV-1024

jelena.jerkina@gmail.com

Pieraksts: (zvanot vai WhatsApp) +371 26691010

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page