top of page

Sejas masāža

Kas ir sejas masāža?

Sejas, kakla un dekoltē masāža (arī sejas modelējoša masāža)  ir relaksējoša un jaunināšanas procedūra, kas stimulē asinsriti, uzlabo ādas tonusu un atslābina muskuļus. Šis masāžas veids palīdz novērst pietūkumu, izlīdzināt grumbas un uzlabot sejas vispārējo krāsu, padarot jūsu ādu maigu, elastīgu un spīdīgu. Sejas masāža ir piemērota cilvēkiem jebkurā vecumā un ar jebkuru ādas tipu.

Sejas masāžas priekšrocības

 • Uzlabota asinsrite: Masāža stimulē asins plūsmu, kas palīdz piegādāt vairāk skābekļa un barības vielu ādai, uzlabojot tās veselību un izskatu.

 • Relaksācija un stresa mazināšana: Sejas masāža palīdz atslābināt muskuļus un samazināt stresu, kas var pozitīvi ietekmēt vispārējo pašsajūtu.

 • Limfas drenāža: Masāža veicina limfas sistēmas darbību, kas palīdz izvadīt toksīnus un samazina pietūkumu.

 • Skaidrāka un gludāka āda: Regulāra masāža palīdz samazināt smalkās līnijas un grumbas, padarot ādu gludāku un tvirtāku.

 • Uzlabots ādas tonuss un elastība: Masāža palīdz stiprināt sejas muskuļus un uzlabot ādas elastību.

Kā notiek sejas masāža?

Sejas masāžas procedūra ietver vairākus soļus:

 1. Attīrīšana: Āda tiek rūpīgi attīrīta no kosmētikas un netīrumiem.

 2. Masāža: Speciālists veic maigas masāžas kustības, izmantojot dažādus paņēmienus, lai stimulētu asinsriti un limfas drenāžu.

 3. Maska: Tiek uzklāta nomierinoša un barojoša maska, kas palīdz ādai atjaunoties.

 4. Mitrināšana: Procedūra noslēdzas ar mitrinoša krēma uzklāšanu, lai saglabātu ādas mitruma līmeni.

Sejas masāžas rezultāti

Pēc sejas masāžas Jūs pamanīsiet tūlītējus rezultātus – āda kļūst gludāka, svaigāka un mirdzošāka. Regulāras masāžas sesijas palīdzēs ilgtermiņā uzlabot ādas stāvokli, samazināt novecošanās pazīmes un uzturēt veselīgu ādu.

Sejas masāža mājās

Lai gan profesionālā sejas masāža sniedz vislabākos rezultātus, Jūs varat veikt vienkāršas masāžas kustības arī mājās:

 • Izmantojiet sejas eļļu vai krēmu: Uzklājiet eļļu vai krēmu uz sejas, lai nodrošinātu gludu slīdēšanu.

 • Sāciet no pieres: Izmantojiet pirkstu galus, lai veiktu maigas apļveida kustības, sākot no pieres vidus un virzoties uz sāniem.

 • Masējiet vaigus: Virzieties no deguna sāniem uz vaigu kauliem, izmantojot vieglu spiedienu.

 • Rūpējieties par zodu un kaklu: Masējiet zoda līniju un kaklu ar lēnām, pacelšanas kustībām.

Ieteikumi pēc sejas masāžas

 • Izmantojiet saules aizsargkrēmu: Pēc masāžas āda var būt jutīgāka pret sauli, tāpēc vienmēr lietojiet saules aizsargkrēmu.

 • Dzeriet daudz ūdens: Palieliniet ūdens patēriņu, lai palīdzētu izvadīt toksīnus un saglabātu ādas mitrumu.

 • Izvairieties no smagas kosmētikas: Dodiet priekšroku vieglai un nekomedogēnai kosmētikai, lai āda varētu elpot.

Saņemiet profesionālu konsultāciju

​Ja vēlaties izbaudīt sejas masāžas priekšrocības un uzlabot savas ādas veselību, sazinieties ar mums. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus un atbilstošu ādas kopšanu. Lai rezervētu savu vizīti vai saņemtu papildinformāciju, lūdzu, zvaniet mums vai veiciet E-pierakstu. Jūsu ceļš uz veselīgu un starojošu ādu sākas ar vienu soli – pierakstieties uz sejas masāžu Skinique jau šodien!

Hiroplastiskā masāža (Pascal Coche) sejai, kaklam un dekoltē

50 min.

50,00 €

Hiroplastiskā masāža pēc Paskāla Koše metodes ir inovatīva sejas masāžas pieeja, kas apvieno manuālās terapijas, plastiskās masāžas un limfodrenāžas tehnikas. Šī metode stimulē ādas dabiskos atjaunošanas un reģenerācijas procesus, uzlabojot tās elastību, stingrību un mikrocirkulāciju.

2

Klasiskā masāža sejai, kaklam un dekoltē ar alginātu masku

60 min.

35,00 €

Klasiskā masāža ir tradicionāla metode, kas vērsta uz asinsrites uzlabošanu, muskuļu saspringuma mazināšanu un atslābināšanu. Pēc masāžas tiek izmantota algināta maska, kas darbojas nomierinoši, mitrina un atjauno, palīdz samazināt poru izmēru, uzlabo ādas elastību un nostiprina masāžas efektu.

bottom of page