top of page

Sejas tīrīšana

Procedūru mērķis ir dziļa poru attīrīšana, ādas aizbāžņu mīkstināšana, ādas sagatavošana elementu noņemšanai un normālas ādas darbības nodrošināšana.

Katra sieviete cenšas saglabāt savas ādas jaunību un skaistumu. Mūsdienu kosmetoloģijā eksistē vairākas iespējas, kā to var izdarīt. Ar katru gadu arvien populārākas kļūst dažādas aparatūras un injekciju metodes, konturēšanas un citas tehnikas. Tajā pašā laikā daudzi klienti nenovērtē elementāras sejas tīrīšanas procedūras. Bet tieši savlaicīga sejas ādas tīrīšana ļauj atbrīvoties no izsitumiem un melniem punktiem, samazināt smalko krunciņu skaitu un uzlabot dabisko šūnu atjaunošanos.

 

Ādas tīrīšanas procedūru jāveic cilvēkiem ar problemātisko, taukaino, jutīgo, kombinēta tipa, sauso un normālo ādu – pilnīgi visiem, bet ar dažādiem intervāliem. Piemēram, sausai un normālai ādai var pilnīgi pietikt ar vienu seansu ik pēc 2-3 mēnešiem, savukārt problemātiskai un taukainai ādai tīrīšana nepieciešama biežāk.

 

Procedūra nodrošina dziļo ādas attīrīšanu, poru sašaurināšanos, izsitumu likvidēšanu vai samazināšanu, reljefa un ādas krāsas izlīdzināšanu, vielmaiņas procesu un audu reģenerācijas uzlabošanu, ādas elastības palielināšanos.

 

Sejas tīrīšana ļauj atbrīvoties no poru piesārņojuma, epidermas keratinizētā slāņa, tauku dziedzeru sekrēcijas un citiem piesārņotājiem, kuru uzkrāšanās provocē iekaisumu un izsitumu parādīšanos. Procedūra arī stimulē šūnu atjaunošanos, uzlabo vietējo vielmaiņu, limfas un asins plūsmu, kā arī nodrošina normālas ādas darbību.

Kombinēta ādas tīrīšana 75 min.

50,00 €

Dziļā ādas tīrīšana ar Micropeel 90 min.

60,00 €

 

Dziļā ādas tīrīšana, detoksikācija ar Quicpeel 90 min.

65,00 €

 

Atraumatiska ādas tīrīšana ar Prozyme 90 min.  

70,00 €

Kontakti

Juglas iela 10, Rīga, LV-1024

jelena.jerkina@gmail.com

Pieraksts: (zvanot vai WhatsApp) +371 26691010

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page