top of page

Trīs kļūdas ādas attīrīšanā - un kā no tām izvairīties

Kā pareizi attīrīt ādu? Ikdienā kā kosmetologs strādājot ar klientiem, bieži saskaros gan ar šo jautājumu, gan ar to, cik daudzi mīti pastāv par pareizu ādas attīrīšanu. Kliedēšu dažus no šiem mītiem te 😊 Jums ir jautājumi par ādas attīrīšanu? Uzdodiet tos man!


Kļūda Nr.1: NO RĪTA JŪS VARAT VIENKĀRŠI NOMAZGĀTIES AR ŪDENI

🔆 Ādas attīrīšanai no rīta ir tāda pati vajadzība kā vakarā ☝️ Naktī, kamēr mēs guļam 🛌 , āda izdala sviedrus un sebumu (* - ādas taukus). Uz ādas nokļūst putekļi, plūksnu daļiņas no gultas veļas, mazas neredzamas acīm segu un spilvenu pildvielas. Jūs nevarat to vienkārši nomazgāt no ādas ar ūdeni, kā rezultātā poras aizsērēs, parādīsies melni plankumi un iekaisums.💦

✅ Pareizi: NOTĪRIET ĀDU NO RĪTA TIKPAT RŪPĪGI KĀ VAKARĀ

Kļūda Nr.2: MICELĀRU NEVAR NOMAZGĀT

🔆 Personīgi, man nepatīk micelārais ūdens, es nesaprotu apsēstību ar šo vairs ne tik moderno produktu un pieņemu to tikai kā SOS līdzekli situācijās, kad ūdens nav pieejams, piemēram, pārgājienā 🏕 Kopumā micelārais ir ūdens ar micellām, un micellas ir virsmaktīvo vielu daļiņas ar hidro- un lipofīlām daļām (skatiet ceļvežus par ādas attīrīšanu), kas faktiski ir jebkurā tīrīšanas ierīcē. Un šīs micellas no ādas ir jānomazgā ar ūdeni un vēl labāk divreiz jānomazgā ar ūdeni.

✅ Pareizi: PĒC ĀDAS ATTĪRĪŠANAS AR MICELĀRU NOMAZGĀJIET TĀS PALIEKAS AR ŪDENI

❌ Kļūda Nr.3: ATTĪROŠS PIENIŅŠ JĀUZKLĀJ UZ SEJAS ĀDAS AR KOKVILNAS SPILVENTIŅU


🔆 Tīrīšanas krēmi un piens ir tie paši tīrīšanas līdzekļi kā želejas vai putas. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tie ir maigāki un piemēroti sausas un jutīgas ādas attīrīšanai.līdzekļi un apļveida kustības, lai rūpīgi notīrītu ādu, noskalotu ar ūdeni, vēlams divas reizes.


✅ Pareizi: MĒS IZMANTOJAM ATTĪROŠU PIENIŅU TĀPAT KĀ PUTAS

Un atcerieties, ka tikai tas, kurš neko 😘 nedara, nekļūdās. Esat skaistas un jūtieties lieliski!


#obsessedwithskincare #skaistumablogs #skinique_attīrīšana #jerkina #kosmetoloģija #kosmetologsriga #skaistumkopšanarīga #ādaskopšana #kosmetologs #ādasveselība

Recent Posts

See All
bottom of page