top of page

DMK Skin Revision programmas

DMK Skin Revision programmas risina ādas stāvokļa problēmas šūnu līmenī, lai uzlabotu ādas funkcionalitāti. Darbs ar ādu, nevis ar ādas virsmu, ir svarīgs DMK koncepcijas aspekts. DMK Skin Revision procedūras un mājas kopšanas produkti uztur ādas veselību un normālu šūnu darbību.

 

DMK metode koncentrējas uz ādas izskata, darbības un funkciju uzlabošanu, izmantojot tīrākās  augu izcelsmes aktīvas sastāvdaļas terapeitiskās koncentrācijās, ko āda spēj atpazīt un uzņemt. Galvenais mērķis ir atgriezt ādas homeostāzi.

DMK Pro Alpha Six Layer Peel – 3 procedūras reizi nedēļā

200,00 €

Sejas atjaunošanas programma tiem, kas vēlas dramatiski labus rezultātus. Tā ir atjaunojošo procedūru komplekss, kas atjauno ādas struktūru un veicina izteiktus rezultātus, programma ir paredzēta, lai tiktu galā ar tādām problēmām kā ādas nelīdzena tekstūra, grumbas un smalkās līnijas, pigmentācija, saules radītie bojājumi un rētas.

Pro Alpha 6-slāņu pīlinga programma ilgst 14 dienas un iekļauj 3 procedūras – pīlinga procedūru, lobīšanas noņemšanas procedūru Lift-Off un rehabilitācijas fermentu terapijas procedūru.

2

DMK RP-Revision programma – 3 procedūras reizi nedēļā

200,00 €

RP- Revision programma ir paredzēta ādas matricas pārveidošanai un disfunkcionālu procesu novēršanai, kas attīstījušies novecošanās un saules radīto bojājumu rezultātā. Rekonstruējot un atgriežot ādu tās sākotnējā funkcionēšanas stāvoklī, RP- Revision dara vairāk, nekā tikai mazina novecošanas pazīmes. Šis intensīvais pīlings ir ideāli piemērots ādai, kuru skārušas pinnes, pigmentācija, novecošanās, saules bojājumi, rētas un strijas.

RP- Revision programma ilgst 14 dienas un iekļauj 3 procedūras – RP revīzijas pīlinga procedūru, lobīšanas noņemšanas procedūru Lift-Off un rehabilitācijas fermentu terapijas procedūru.​

3

DMK Šķidrais lāzeris – 2 procedūras reizi nedēļā

125,00 €

Maiga pīlinga programma, kura nostiprina un atjauno ādu. Ar šī vieglas neinvazīvās programmas palīdzību var samazināt smalkas līnijas un virspusējas grumbas un uzlabot trauslas, vājas vai dehidrētas ādas izskatu.

Šķidrā lāzera programma ilgst 14 dienas un iekļauj 2 procedūras – pīlinga procedūru un nolobīšanas procedūru Lift-Off.

bottom of page